הקמת גינה מעוצבת

בעיצוב וביצוע ע"י הנדסאי אדריכלות-נוף.

הקמת גינה

אם תמיד חלמתם להתעורר בבוקר ולצאת עם כוס קפה למרפסת המוקפת צמחיה ירוקה, ציוץ ציפורים ופרחים מלבבים, או להשתרע ביום חורף שמשי על מחצלת במדשאה ירוקה ולהרגיש קרוב אל הטבע ממש אצלכם בחצר האחורית – הגעתם למקום הנכון.

אנו בקלדרון אדריכלות נוף מתכננים ומקימים גינות כאלו בדיוק. הלקוחות שלנו נהנים מהתאמה ועיצוב יחודי של הגינה לטעם ולאופי שלהם, מנסיון עשיר בבחירת צמחיה נכונה לצרכים ולאזור שלהם ושירות אישי ויחס אנושי חם ואדיב.

נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם להקים את גינת חלומותיכם.

למידע נוסף התקשרו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגן וידאו

מבחר עבודות 2019

קלדרון אדריכלות נוף הוקמה ע"י עומר קלדרון – גנן הקמה והנדסאי אדריכלות-נוף בעל רקע ונסיון רב עם צמחים, תכנון נופי ועיצוב גינות.

הגינות שלנו נבנות באהבה, במקצועיות ובמסירות. הנסיון הרב שצברנו לאורך השנים מאפשר לנו לתכנן גינה שתהיה גם יפה ופורחת, כזו שנעים לשהות בה וגם עמידה וחסונה שתשרוד לאורך שנים ובמינימום הוצאות על תחזוקה שוטפת.

תכנון צמחיה – להכניס את הטבע לגינה

כמובן שאחת מאבני היסוד בהקמת גינה מוצלחת היא השימוש בצמחים הנכונים במקומות הנכונים – וזו גם האהבה הגדולה שלנו ואחד מתחומי ההתמחות והנסיון הרב ביותר שלנו, תכנון הצמחיה (וההשקיה התואמת).

לטעמנו אי אפשר להפריז בחשיבות של בחירת הצמחים לגינה ומיקומם בתוכנית. שתילה נכונה עושה את כל ההבדל בין סתם גינה לגינה עם אופי, עם סגנון ואווירה, גינה שהיא יצירה ומשרה תחושות ורגשות לצופים ולשוהים בה. גינה שנרצה להשאר בה ולהנות ממנה.

תכנון נכון של הצמחיה משתמש בשילוב של צמחים ירוקי עד ונשירים וכך אנו נהנים מהשתנות ויצירת עניין עם חילופי העונות ומרגישים את החיבור לטבע.

כמובן שצריך לבחור את הצמחים בהתאם לאזור האקלימי כדי למזער את ההשקיה ולהנות מגינה חסונה ועמידה.

גם מבחינה פרקטית להחלטה על סוג העצים שנשתול בגינה יש חשיבות רבה והיא מושפעת מהמון גורמים. התוצאות של בחירה זו ילוו אותנו עשרות שנים. בחירת עץ נכונה תחסוך לנו אלפי שקלים לאורך השנים על תחזוקה (גיזומים, השקיה וכו') ובחירה שגויה עלולה להביא לצורך בעקירה וכריתה של עץ בוגר – גם לא נעים וגם הוצאה כספית לא קטנה.

עוד שיקול חשוב בתכנון של גינה הוא התחזוקה. גינה ממש כמו בית מצריכה תחזוקה שוטפת – גיזום, גירוף, כיסוח, שתילה וכו'. ניתן לתכנן גינות שונות עם צרכי תחזוקה שונים – מדשאה למשל מצריכה כיסוח שבועי לעומת חיפוי קרקע שיכול להסתפק בעישוב מדי פעם. מכיוון שלרוב האנשים אין את הפנאי והידע לתחזק את הגינה לבד הם מעדיפים להיעזר בשרותי גינון כדי להנות מגינה יפה ומטופחת. תכנון לקוי של הגינה יוביל להוצאות גדולות ונשנות על תחזוקה, ומנגד בחירת גנן לא מקצועי תוביל להתדרדרות מהירה במצב הגינה.

על כן אנו מבררים מראש עם הלקוחות את התקציב השנתי הרצוי לתחזוקה ומתכננים את הגינה בהתאם כך שכל אחת מהגינות שלנו תשגשג ותפרח לאורך שנים.

אנו נשמח לעמוד לרשותכם, לייעץ ולעצב לכם את גינת חלומותיכם. השאירו פרטים או לחצו על האייקון של הטלפון לחיוג.

למה לקוחות בוחרים לעבוד איתנו?

תכנון ע"י הנדסאי אדריכלות נוף מוסמך

התאמה אישית – כמו חליפה שנתפרה למידותיך

שירות מקצועי ויחס אנושי חם ואדיב

לייעוץ בנושא הקמת גינה חייגו : 050-5269-710

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

גלילה לראש העמוד